سوالات متداول

کاربر محترم، در صورتی که پاسخ به سوال های خود را در بخش های زیر نیافتید، با کارشناسان کلابیوم در تماس باشید.

خدمات کلابیوم برای اصناف شامل، ارائه یک وب سایت اختصاصی بر روی دامین کلابیوم، ارائه سامانه کلابیوم بیز شامل باشگاه مشتریان، سرویس های مدیریت مشتری، مدیریت خرید، مدیریت تبلیغات، حافظه مالیاتی جهت ارسال صورتحساب به کارپوشه مودیان مالیاتی است که به صورت آنلاین امکان خرید پکیج های مختلف کلابیوم بیز از طریق لینک زیر فرآهم شده است.

خرید پکیج های کلابیوم بیز

خدمات کلابیوم برای شرکت ها شامل، ارائه یک وب سایت اختصاصی بر روی دامین کلابیوم، ارائه سامانه کلابیوم بیز شامل باشگاه مشتریان، سرویس های مدیریت مشتری، مدیریت خرید، مدیریت تبلیغات، حافظه مالیاتی جهت ارسال صورتحساب به کارپوشه مودیان مالیاتی است که به صورت آنلاین امکان خرید پکیج های مختلف کلابیوم بیز از طریق لینک زیر فرآهم شده است.

خرید پکیج های کلابیوم کمپانی

کلابیوم ضمن ایجاد شبکه ای از دارندگان اکانت های کلابیوم بیز و کلابیوم تکس و ارائه ارزش افزوده به آن‌ها تواسته است برای مشتریان و اعضای حقیقی کلابیوم تخفیف در خرید های حضوری از ۲۵،۰۰۰ صنف عضو دریافت نماید.ضمن آنکه با همکاری شرکای تجاری امکان خرید اعتباری بدون کارمزد از ۸،۰۰۰ فروشگاه عضو در شبکه کلابیوم بیز و خرید اقساطی تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان با اقساط ۲۴،۱۸،۱۲،۹،۶ ماهه از ۱۲،۵۰۰ فروشگاه عضو در شبکه کلابیوم بیز نیز فراهم شده است.

کلابیوم من

برای خرید حضوری با تخفیف از مراکز عضو کلابیوم، ابتدا بایستی دارنده یکی از کارت های مگاپارسیان و یا کارت یارطبیعت باشید.پس از مراجعه حضوری به مرکز طرف قرار داد بایستی خرید خود را با کارت های مذکور بر روی کارتخوان های تجارت الکترونیک پارسیان(تاپ) پرداخت نمایید.تخفیف به صورت آنلاین در انتهای رسید دستگاه کارتخوان محاسبه شده و مبلغ ریالی تخفیف از حساب شما کسر نمی گردد.

لیست مراکز طرف قرارداد

در صورتی که تراکنش ها مبتنی بر خرید واقعی باشد، محدودیتی در دفعات استفاده برای کاربران در خرید از مراکز به صورت تخفیف حضوری وجود نخواهد داشت.

عضویت در کلابیوم برای مشتریان رایگان است، اما دریافت کلابیوم کارت و یا کارت های درج شده در پنل کلابیوم من، مشمول هزینه صدور و ارسال پستی است.